Юні борці завоювали медалі чемпіонату України

В м.Бровари, Київська область, відбувся чемпіонат України з вільної та жіночої боротьби серед кадетів, на якому спортсмени Харківщини здобули сім медалей.

Участь в чемпіонаті взяли юні спортсмени 2000-2001 років народження з усієї України.

За підсумками змагань на рахунку харківських борців були 2 срібні та 5 бронзових медалей.

В змаганнях з вільної боротьби віце-чемпіоном країни у вазі до 32 кг став Музафар Наджафов. У фіналі харківських борець поступився супернику з Тернопільської області Юрію Вовку.

Ще одну срібну медаль виборов Аркадій Рубін, який у фіналі вагової категорії до 85 кг поступився Василю Сові з Київської області.

Бронзові медалі серед кадетів вибороли: Олег Гайдар (вагова категорія до 42 кг), Олександр Євсєєнко (вагова категорія до 53 кг) та Аркадій Рубін (вагова категорія до 85 кг).

Ще три медалі харків’яни здобули в жіночій боротьбі. Бронзовими призерками стали Анастасія Логвіненко (вагова категорія до 40кг), Валерія Кордос (вагова категорія до 57кг), Христина Малявка (вагова до 62 кг).