Харківські гонщики здобули нагороди на Кубку Східного регіону

Спортсмени харківського клубу «Лідер» впевнено виграли заключний етап Трофею України Східного регіону з картингу, який відбувся в Полтаві.

Змагання, в яких взяли участь провідні спортсмени країни, проходили в три етапи. За підсумками заключного етапу харків'яни завоювали два перших, одне друге та одне третє місце.

В класі машин «Мікро» (вік пілотів - від 4 до 9 років) друге місце посів Станіслав Дьяченко. В класі машин «Піонер Н» (вік пілотів - від 9 до 13 років) перемогу здобув Олексій Телюк. В класі машин «Безкоробка» (вік пілотів - від 16 років) першим на фініші був Олександр Дерюга.

У найбільш швидкісному класі машин «KZ-2» Артем Дмитрієв зайняв 3 місце, а його одноклубник Ілля Телюк - четверте.

Зараз команда «Лідера» готується до заключного етапу чемпіонату України 2015 року, який в ці вихідні відбудеться в Полтаві.