Тхеквондист Ілля Кулик привіз «золото» з міжнародного турніра

В Молдові закінчився міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ «Moldova Open-2015 (G-1)», на якому харків'янин Ілля Кулик посів перше місце. Про це повідомляють у Департаменті у справах молоді та спорту ХОДА. Участь у турнірі взяли близько 600 спортсменів з різних країн світу. Медалі були розіграні у трьох вікових групах - «кадети», «юніори» та «дорослі». За підсумками змагань українські спортсмени завоювали 42 медалі, серед яких 13 золотих, 15 срібних і 14 бронзових. Одну з золотих медалей у віковій категорії «юніори» у вазі до 68 кг завоював харківський тхеквондист Ілля Кулик. У півфіналі Ілля здолав молдавського спортсмена Андрія Лунгу 7:2, а у фінальному поєдинку переміг свого співвітчизника киянина Андрія Сологуба з рахунком 6:4.