Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Харківські військові лікарі отримали медпрепаратів на 300 тис. грн.

Харківські військові лікарі отримали медпрепаратів на 300 тис. грн.

Формування й відправка цієї партії ліків відбувалися під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко, повідомили в Харківському регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України. До гуманітарного вантажу, який отримали фахівці Військово-медичного клінічного центру Північного регіону (ВМКЦ ПнР), увійшли препарати для надання першої медичної допомоги, а саме: антибіотики, протизапальні, знеболювальні, інфузійні розчини та ліки інших груп. 

«До 95% від усіх медпрепаратів, що поступають до нас централізовано чи від безкорисливих громадян, ми негайно направляємо до зони проведення антитерористичної операції. Адже кожна з цих таблеток є додатковим шансом зберегти здоров’я, а можливо, й життя нашим військовослужбовцям. Тож, на наших складах благодійні вантажі не залежуються, а негайно направляються для медичного забезпечення учасників АТО», - пояснив начальник ВМКЦ ПнР полковник медичної служби Віктор Поліщук.

Цього року це перша партія ліків, яку харківські військові лікарі отримали від благодійників.

Довідка. За час проведення АТО до палат Військово-медичного клінічного центру Північного регіону із зони проведення бойових дій поступило близько 7 000 бійців різних силових відомств, з яких понад 4600 військовослужбовців прибуло із пораненнями чи бойовими травмами, решта - із захворюваннями.