Харківські спортсмени завоювали 23 медалі на всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука

В Харкові з 8 по 11 січня відбулися Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кубок Олімпійського чемпіона Віктора Рубана». Всього в Кубку взяли участь 120 спортсменів у шести категоріях, серед них представники: Сумської, Львівської, Харківської областей та м. Києва. Даний старт був відбором на змагання вищого рангу. В особистих змаганнях в класичному луці на рахунку харків'ян усі золоті медалі.

3. Борисенко Олена (Харків)

У командній першості з класичного лука у чоловіків перемогу здобула команда «Суми-Університет - 1», другою стала команда «Харків - 2», третіми стали представники Харківської школи вищої спортивної майстерності. Серед жіночих команд перемогу здобула команда «Харків - 1», срібним призером стала команда СДЮСШОР та бронзовими призерами стала команда Сумської області. У категоріях кадети та дівчата переможцями стали команди «ХДВУФК №1».

У командній першості серед блочного лука перемогу здобула перша команда м. Києва, другими стали представники ФСТ «Динамо», бронзові нагороди отримали представники команди «Київ - 2».

За підсумками змагань харківські спортсмени завоювали 23 медалі різної проби (13 індивідуальних і 10 командних медалей).