На Зміївській ТЕС запущено другий енергоблок. Ігор Балута
![На Зміївській ТЕС запущено другий енергоблок. Ігор Балута На Зміївській ТЕС запущено другий енергоблок. Ігор Балута](/content/documents/727/72625/thumb-newsSpisok-180x131-30dd.jpg)
На Зміївську ТЕС (Харківська обл.) прибуло вугілля, що дозволило запустити на теплоелектростанції ще один енергоблок. Про це повідомив голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута під час зустрічі з представниками ЗМІ у форматі «Кава з губернатором». За словами Ігоря Балути, сформованих на сьогодні запасів вугілля вистачить на сім днів роботи ТЕС двома енергоблоками. Також керівник області додав, що якщо ситуація з поставками вугілля на Зміївську ТЕС буде такою ж стабільною, то підстав для продовження віялових відключень електроенергії в регіоні не буде.
Нагадаємо, що на початку грудня Зміївська ТЕС перейшла на роботу одним енергоблоком через дефіцит вугілля. Російське вугілля очікували на станції близько місяця.