Привітай солдата з Новим роком!
![Привітай солдата з Новим роком! Привітай солдата з Новим роком!](/content/documents/726/72524/thumb-newsSpisok-190x122-52dc.jpg)
Державне підприємство поштового зв'язку «Укрпошта» спільно з Міністерством оборони України проводить Всеукраїнську акцію «Привітай солдата з Новим роком». Небайдужі громадяни можуть написати листи солдатам АТО з новорічними привітаннями та словами підтримки, надсилати подарунки. Всі листи та посилки будуть передані особисто бійцям на блокпостах. Бажаючим взяти участь в акції треба звертатися до оператора відділення поштового зв’язку.