Анатолій Дмитрієв проголосував на виборчій дільниці у смт. Коломак
![Анатолій Дмитрієв проголосував на виборчій дільниці у смт. Коломак Анатолій Дмитрієв проголосував на виборчій дільниці у смт. Коломак](/content/documents/706/70511/thumb-newsSpisok-190x120-da68.jpg)
Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута і начальник Головного управління МВС України в Харківській області Анатолій Дмитрієв відвідали виборчу дільницю №630521 у смт. Коломак. Саме тут Анатолій Дмитрієв віддав свій голос за Президента України. Члени дільничної виборчої комісії запевнили губернатора та очільника обласної міліції в тому, що голосування на дільниці відбувається в межах чинного законодавства. На виході з дільниці Ігор Балута та Анатолій Дмитрієв поспілкувалися з мешканцями селища, які мали змогу задати їм нагальні питання.