На усіх постах ДАІ та на під’їздах до міста Харкова ситуація під контролем. Ігор Балута
![На усіх постах ДАІ та на під’їздах до міста Харкова ситуація під контролем. Ігор Балута На усіх постах ДАІ та на під’їздах до міста Харкова ситуація під контролем. Ігор Балута](/content/documents/700/69942/thumb-newsSpisok-266x177-c84f.jpg)
Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Балута, начальник ГУ МВС України в Харківській області Анатолій Дмитрієв, начальник управління Державтоінспекції в Харківській області Ігор Швидкий проїхали постами ДАІ на під’їздах до Харкова та перевірили ситуацію на автошляхах міста.
Перевірка виявила, що працівники Державтоінспекції працюють у штатному режимі.
«Зауважень до роботи співробітників ДАІ немає. Перевірка автомобілів проводиться виключно підрозділами Державтоінспекції. На усіх постах ситуація знаходиться під контролем», - підкреслив Ігор Балута.