Боксери Харківщини повернулися з чемпіонату України з бронзовою і золотими медалями

З 3 по 8 грудня 2013 року в Івано-Франківську відбувся дорослий чемпіонат України з боксу, на якому харківські спортсмени завоювали дві золоті та одну бронзову медаль. У чемпіонаті взяли участь 186 боксерів з 24 областей України, АР Крим та міст Київ та Севастополь.

Чемпіонами України від Харківської області стали Денис Шкарубо, який у фінальному поєдинку вагової категорії до 52 кг за рахунком 2:1 переміг суперника з Києва Єгора Голуба та Юрій Шестак, який у фіналі вагової категорії до 56 кг за рахунком 3:0 переміг суперника з Івано-Франківської області Степан Стефанішина. Бронзовим призером чемпіонату у ваговій категорії до 60 кг став Мухаммад Сірожев.

У загальнокомандному заліку з 560 очками харків’яни стали другими. Перше місце посіли спортсмени Івано-Франківської області – 580 очок. У медальному заліку збірна Харківської області стала третьою, пропустивши вперед боксерів Києва та Полтавської області.