Ми не можемо проводити фестиваль для себе, ми проводимо його для людей. Михайло Добкін
![Ми не можемо проводити фестиваль для себе, ми проводимо його для людей. Михайло Добкін Ми не можемо проводити фестиваль для себе, ми проводимо його для людей. Михайло Добкін](/content/documents/676/67508/thumb-newsSpisok-266x177-4c1b.jpg)
В ході брифінгу голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін заявив, що на XII фестивалі «Печенізьке поле» його найбільше порадувала величезна кількість гостей - харків'ян і жителів області. «Якщо тут, незважаючи на не дуже сприятливу погоду, збирається все більше і більше шанувальників «Печенізького поля», це значає, що можна говорити про те, що цей етнофестиваль став всенародно улюбленим, і люди сприймають його як частинку Слобожанщини. Яскраву, красиву, яка проводиться тільки раз на рік, але невідривно пов'язану з нашим краєм. Я вдячний кожному, хто сюди приїхав, за те, що він поділяє сьогодні з територіальною громадою наше класне, креативне свято. Така кількість людей - це найбільша радість, найбажаніше, що може бути», - сказав Михайло Добкін.