Михайло Добкін провів особистий прийом громадян
![Михайло Добкін провів особистий прийом громадян Михайло Добкін провів особистий прийом громадян](/content/documents/669/66834/thumb-newsSpisok-266x177-6c7b.jpg)
Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін провів особистий прийом громадян у громадській приймальні ХОДА. Мешканці Харкова та Харківської області звернулися до нього з приводу будівництва та реконструкції храмів, сприяння у сфері культури і мистецтва, а також з питань соціального характеру. Голова ХОДА дав відповідні доручення та хід їх виконання взяв під особистий контроль.