12 вихованців Курязької виховної колонії відвідають парад до Дня Перемоги на площі Свободи
![12 вихованців Курязької виховної колонії відвідають парад до Дня Перемоги на площі Свободи 12 вихованців Курязької виховної колонії відвідають парад до Дня Перемоги на площі Свободи](/content/documents/658/65735/thumb-newsSpisok-266x177-7a44.jpg)
9 травня 12 вихованцям Курязької виховної колонії імені А.С. Макаренка дозволено відвідати військову театралізовану виставу, присвячену 68-й річниці Великої Перемоги, яка розпочнеться на площі Свободи о 10:00. Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Харківській області.
Дозволи надано у порядку заохочення згідно ст. 144 Кримінально-виконавчого кодексу України, за сумлінну поведінку і ставлення до праці та навчання. Адміністрація колонії переслідує ціль соціальної адаптації та виховання у засуджених почуття патріотизму. Вихованців будуть супроводжувати працівники колонії та батьки.