Михайло Добкін провів особистий прийом громадян
![Михайло Добкін провів особистий прийом громадян Михайло Добкін провів особистий прийом громадян](/content/documents/653/65275/thumb-newsSpisok-266x177-e6dc.jpg)
Сьогодні, 4 квітня, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін провів особистий прийом громадян. Мешканці Харкова та Харківської області звернулися до нього з питаннями щодо вирішення житлових та соціально-побутових питань, поновлення газопостачання, надання матеріальної допомоги, сприяння у санаторно-курортному лікуванні, а також з приводу проведення робіт щодо укріплення ґрунту в м. Ізюм. Голова ХОДА дав відповідні доручення щодо вирішення цих проблем і хід їх виконання взяв під особистий контроль.