У минулому році в експорті послуг регіону переважали операції з нерухомістю
![У минулому році в експорті послуг регіону переважали операції з нерухомістю У минулому році в експорті послуг регіону переважали операції з нерухомістю](/content/documents/651/65021/thumb-newsSpisok-190x120-8c93.jpg)
«Згідно з даними обласного управління статистики, в структурі експорту послуг за 2012 рік переважали послуги в операціях з нерухомістю – 49,2%, послуги, пов'язані з фінансовою діяльністю – 14,2%, послуги у сфері освіти – 12,8%», – повідомив заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов. Він додав, що в порівнянні з 2011 роком область в 9,3 рази наростила обсяг експорту послуг, пов'язаних з діяльністю у сфері охорони здоров'я, в 4,5 рази – з діяльністю готелів та ресторанів.
Юрій Сапронов поінформував, що у 2012 році основними партнерами Харківської області в експорті послуг виступали Російська Федерація (31,3% від загального обсягу експорту) і Казахстан (13,5%). Також експорт послуг здійснювався в Грецію (5%), Великобританію (2,9%), США (9,3%) та Індію (2,4%).