Харківська біатлоністка Марія Панфілова виборола бронзову медаль чемпіонату Європи

Жіноча збірна України 26 лютого посіла 3 місце в естафетній гонці на чемпіонаті Європи з біатлону. Першою у гонці стала збірна Німеччини, другою – збірна Чехії. Українська збірна виступала у такому складі: Юлія Джима, Яна Бондарь, Ірина Варвинець та Марія Панфілова.

Цей чемпіонат став дебютним для Марії Панфілової у складі національної збірної України. В особистих гонках Марія посіла почесне 4 місце в спринтерській гонці та 5 місце в гонці переслідування.

Загалом на чемпіонаті Європи, який відбувся з 20 по 26 лютого 2013 року в болгарському місті Банско, збірна України виборола одну золоту, одну срібну та дві бронзові медалі у змаганнях серед дорослих, а також одну бронзову медаль у змаганнях серед юніорів.