Михайла Добкіна привітали депутати Харківської обласної ради
![Михайла Добкіна привітали депутати Харківської обласної ради Михайла Добкіна привітали депутати Харківської обласної ради](/content/documents/644/64319/thumb-newsSpisok-190x120-b790.png)
«Шановний Михайле Марковичу! Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження! Ваш професійний шлях, позначений яскравими подіями та досягненнями, що відбулися завдяки притаманним Вам особистим якостям, а головне – завдяки вірності своєму покликанню і щирій любові до рідної землі, заслуговує на безмежну повагу. Хай Ваша активна громадянська позиція завжди сприяє зміцненню авторитету Харківської області на державному та міжнародному рівні. Тож щиро бажаємо Вам і надалі бути прихильником високих стандартів у всіх починаннях та добрих справах в ім’я розквіту Слобожанщини та всієї України», - йдеться у вітальній телеграмі.