З днем народження Михайла Добкіна привітав голова Верховної Ради Володимир Рибак
![З днем народження Михайла Добкіна привітав голова Верховної Ради Володимир Рибак З днем народження Михайла Добкіна привітав голова Верховної Ради Володимир Рибак](/content/documents/644/64316/thumb-newsSpisok-190x120-6be4.jpg)
«Шановний Михайле Марковичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди дня народження. Ваш досвід, енергійність і відповідальність допомагають Вам у непростих умовах сьогодення ефективно вирішувати соціально-економічні проблеми Харківщини, реально впливати на успішне розв'язання нагальних потреб населення. У цей день зичу Вам добра, родинного благополуччя, міцного здоров'я на довгі і щасливі літа», - йдеться у вітальній телеграмі голови Верховної Ради України Володимира Рибака.