Харківські спортсмени здобули більшу частину нагород на Всеукраїнських змаганнях зі стрільби із лука

З 10 по 13 січня 2013 року у Харкові відбулися Всеукраїнські змагання зі стрільби із лука на Кубок Олімпійського чемпіона Віктора Рубана. Традиційний для зимової пори року турнір, який відбувся у приміщенні спортивного манежу НАУ «ХАІ», зібрав 118 лучників з п’яти областей України.

За підсумками змагань харківські спортсмени здобули більшу частину нагород: 3 золоті, 4 срібні та 3 бронзові медалі. Серед жінок перше місце здобула Вікторія Коваль, на другій сходинці опинилась Анастасія Маркова, третє місце дісталось спортсменці з Сумської області. Серед чоловіків срібло здобув Віктор Галозюк, бронзу – Олександр Геворг. В змаганнях серед дівчат усі призові місця посіли представниці Харківської області. Харківські юнаки також не дали жодного шансу суперникам, та розподілили між собою увесь комплект нагород.