За темпами освоєння капітальних інвестицій Харківська область посідає шосте місце серед регіонів України
![За темпами освоєння капітальних інвестицій Харківська область посідає шосте місце серед регіонів України За темпами освоєння капітальних інвестицій Харківська область посідає шосте місце серед регіонів України](/content/documents/641/64064/thumb-newsSpisok-190x120-b548.jpg)
Як зазначив заступник голови облдержадміністрації Юрій Сапронов, Харківська область посідає шосте місце серед регіонів України (після м. Києва, Донецької, Дніпропетровської, Київської областей та АР Крим) за темпами освоєння капітальних інвестицій і сьоме - за темпами їх зростання. «При цьому частка освоєних промисловими підприємствами капітальних інвестицій складає 16,6%. Інвестиції підприємств переробної промисловості за січень-вересень виросли на 32,6% в основному за рахунок підприємств, які займаються виробництвом іншої неметалевої продукції, та підприємств з виробництва продуктів харчування, напоїв і тютюнових виробів. Дані підприємства збільшили обсяги капітальних інвестицій на 103,7% і 103,2% відповідно», - заявив Юрій Сапронов.