Михайло Добкін привітав Еліну Світоліну з перемогою у престижному турнірі
![Михайло Добкін привітав Еліну Світоліну з перемогою у престижному турнірі Михайло Добкін привітав Еліну Світоліну з перемогою у престижному турнірі](/content/documents/635/63438/thumb-newsSpisok-266x177-66ff.jpg)
Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін привітав харків'янку Еліну Світоліну із завоюванням титулу переможниці турніру серії WTA Tour в турнірі Royal Indian Open та побажав нових перемог на тенісному корті. Це перший з 2010-го року титул українських тенісисток в найпрестижнішій серії професійних жіночих турнірів. На шляху до перемоги Еліна Світоліна обіграла колишню 9-у ракетку світу Андреа Петкович з Німеччини і колишню 4-ту ракетку світу Кіміко Дате-Крумм з Японії.