Михайло Добкін провів особистий прийом громадян
![Михайло Добкін провів особистий прийом громадян Михайло Добкін провів особистий прийом громадян](/content/documents/634/63329/thumb-newsSpisok-190x120-11f8.jpg)
Сьогодні голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін провів особистий прийом громадян у громадській приймальні ХОДА. Питання, з котрими звернулися до губернатора мешканці області, стосувалися перерахунку пенсій, якості надання медичних послуг, газифікації населених пунктів Золочівського району, а також соціально-побутової сфери. Розгляд і вирішення всіх питань взято головою облдержадміністрації на особистий контроль.