Ветерани війни, які знаходяться на лікуванні в обласному госпіталі для інвалідів війни, подякували ОДА за передані книги в рамках акції «Зроби добру справу - подаруй книгу!»
![Ветерани війни, які знаходяться на лікуванні в обласному госпіталі для інвалідів війни, подякували ОДА за передані книги в рамках акції «Зроби добру справу - подаруй книгу!» Ветерани війни, які знаходяться на лікуванні в обласному госпіталі для інвалідів війни, подякували ОДА за передані книги в рамках акції «Зроби добру справу - подаруй книгу!»](/content/documents/634/63312/thumb-newsSpisok-190x120-2118.jpg)
Сьогодні під час прямої лінії в газеті «Время регионов Харьковщины» за участю начальника управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторії Маренич до редакції зателефонував Володимир Лавринович, який перебуває на лікуванні в Харківському обласному госпіталі для інвалідів війни. Чоловік від імені всіх пацієнтів і медичного персоналу установи висловив велику подяку обласній адміністрації, зокрема, губернатору Харківщини Михайлу Добкіну, за передані напередодні Дня визволення України в рамках акції «Зроби добру справу - подаруй книгу!» книги для поповнення бібліотеки госпіталю. «Хороша книга найкращий подарунок. Крім усього іншого хороша книга - це ще й додатковий стимул до одужання», - сказав Володимир Лавринович.