У Первомайському районі проголосувало 32% виборців
![У Первомайському районі проголосувало 32% виборців У Первомайському районі проголосувало 32% виборців](/content/documents/633/63295/thumb-newsSpisok-190x120-ae29.jpg)
Як повідомив в ефірі обласного радіо голова Первомайської райдержадміністрації Віктор Намчук, станом на 12:00 в районі проголосувало 32% виборців. «Незважаючи на те, що йде дощ, активність виборців велика. Серед спостерігачів зауважень немає. Є нештатні ситуації. Наприклад, у селі Дмитрівка впала палиця на електропровід, через що виникли проблеми з подачею електроенергії. Ми це питання відразу врегулювали», - сказав Віктор Намчук.