469 жителя Харківщини готові брати участь у Програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів для будівництва доступного житла
![469 жителя Харківщини готові брати участь у Програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів для будівництва доступного житла 469 жителя Харківщини готові брати участь у Програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів для будівництва доступного житла](/content/documents/633/63231/thumb-newsSpisok-190x120-0f98.jpg)
У Харківській області ведеться активна робота з реалізації Програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для будівництва доступного житла. Станом на 24 жовтня участь в програмі беруть 8 будівельних компаній; кредити видають 7 банків; відібрано для участі у програмі 17 житлових будинків, в яких громадяни можуть придбати 1520 квартир. Про це повідомив перший заступник голови ХОДА Валентин Дулуб.
За його інформацією, на даний момент укладено 49 договорів на часткову компенсацію відсотків і видано кредитів на 9 млн. 374 тис. грн. Із запланованих коштів у сумі 60 млн. 183 тис. грн. для надання часткової компенсації надійшло 15 млн. грн. Бажання брати участь у Програмі виявило 469 осіб.