Тільки об'єднавши зусилля, ми можемо досягти серйозних результатів. Михайло Добкін
![Тільки об'єднавши зусилля, ми можемо досягти серйозних результатів. Михайло Добкін Тільки об'єднавши зусилля, ми можемо досягти серйозних результатів. Михайло Добкін](/content/documents/630/62993/thumb-newsSpisok-190x120-f4e8.jpg)
Як зазначив сьогодні під час відкриття реконструйованого операційного блоку Обласної травматологічної лікарні голова Харківської ОДА Михайло Добкін, найголовніше, щоб ті люди, які борються за право бути представленими у владі, вміли переступати через особисте та об'єднуватися з усіма для досягнення великих спільних цілей. «Сьогодні ми за одні й ті ж гроші, за один часовий період намагаємося зробити більше, ніж до цього робилося. Але, тільки об'єднавши зусилля, ми можемо досягти серйозних результатів. Як приклад, хай він дуже банальний і побутовий, але його на своєму здоров'ї будуть кожен день відчувати хворі, яких сюди будуть привозити машини швидкої допомоги. Об'єднавши зусилля з міською владою, ми буквально за кілька днів змогли зробити дорогу, яка веде до лікарні. Ця дорога на балансі у міста, лікарня обласна. Сьогодні, коли всі гілки влади об'єднані, - проблема одна на всіх, і вона швидко вирішується», - підкреслив глава області.