Харківська область в підготовці житлового комплексу до зими випереджає середні показники по Україні
![Харківська область в підготовці житлового комплексу до зими випереджає середні показники по Україні Харківська область в підготовці житлового комплексу до зими випереджає середні показники по Україні](/content/documents/628/62737/thumb-newsSpisok-190x120-6dca.jpg)
Про це під час традиційної зустрічі з представниками регіональних ЗМІ «Чай з губернатором» повідомив голова ХОДА Михайло Добкін. «Сьогодні ми вже працюємо над тим, щоб у всеозброєнні зустріти холоди. Якою буде зима, невідомо. Наше завдання - бути готовими до будь-яких варіантів: і до великої кількості снігу, і до сильних морозів, і до перепаду температур. Враховуючи досвід минулих років, коли погода неодноразово підносила нам сюрпризи, будемо намагатися зробити все, щоб мінімізувати проблеми, які можуть виникнути, якщо навантаження на житлово-комунальне господарство буде надмірно високим. За статистикою, при підготовці всього житлового комплексу до зими ми йдемо з випередженням середніх показників по Україні. І в цьому плані тримаємо руку на пульсі. Багато відремонтовано, багато зроблено. Безсумнівно, хотілося б більше. Але ми працюємо на ті кошти, які є, і на ті можливості, які ми можемо додатково залучити для роботи», - зазначив глава області.