В лавці «Слобожанський сувенір» відбудеться майстер-клас народної майстрині Світлани Данченко, яка продемонструє виготовлення виробів з трави
![В лавці «Слобожанський сувенір» відбудеться майстер-клас народної майстрині Світлани Данченко, яка продемонструє виготовлення виробів з трави В лавці «Слобожанський сувенір» відбудеться майстер-клас народної майстрині Світлани Данченко, яка продемонструє виготовлення виробів з трави](/content/documents/628/62724/thumb-newsSpisok-190x120-cd00.jpg)
18 вересня о 16:00 в Обласній сувенірній лавці «Слобожанський сувенір» (Держпром, 4 під’їзд, 1 поверх) відбудеться майстер-клас народної майстрині Світлани Данченко, яка протягом багатьох років демонструє виготовлення різноманітних виробів з трави – «трав’яний кінь», «домовик», «нерозлучники» та інше. Всі бажаючі зможуть ознайомитися з сувенірними виробами майстрині, а також з творчістю інших майстрів Харківської області: дерев'яні предмети, картини, ікони, вишивки, рушники, вишиті сорочки, вироби з бісеру та багато іншого, що представлені в сувенірній лавці.
Довідка:
Обласна сувенірна лавка «Слобожанський сувенір» відкрита 24 квітня 2012 року. В ній надається перевага сувенірам з слобожанською символікою – керамічні, дерев’яні, фігурні вироби, картини, вишивка, бісероплетіння. Лавка працює з 10:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю.