Андрій Моченков привітав першокласників Іванчуківської загальноосвітньої школи
![Андрій Моченков привітав першокласників Іванчуківської загальноосвітньої школи Андрій Моченков привітав першокласників Іванчуківської загальноосвітньої школи](/content/documents/625/62490/thumb-newsSpisok-190x120-d0a3.jpg)
Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Андрій Моченков відвідав Іванчуківську загальноосвітню школу Ізюмського району та привітав з Днем знань учнів та вчителів. Заступник голови ХОДА побажав хлопцям та дівчатам наснаги, високих оцінок та досягнення життєвих цілей. «Нехай ваші мрії здійснюються, добра вам, щастя та успіхів», - підкреслив Андрій Моченков.
У подарунок для школи заступник голови ХОДА передав школі мультіфункціональний пристрій, за допомогою якого школярі будуть друкувати свою газету.