На Харківщині з робочим візитом перебуває перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Микола Безуглий
![На Харківщині з робочим візитом перебуває перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Микола Безуглий На Харківщині з робочим візитом перебуває перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Микола Безуглий](/content/documents/620/61973/thumb-newsSpisok-190x120-67f3.jpg)
Сьогодні у Харківську область з робочим візитом прибув перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Микола Безуглий. Під час візиту він планує відвідати державне підприємство «Новопокровський комбінат хлібопродуктів» Чугуївського району, де огляне та ознайомиться з організацією робіт по прийманню та відвантаженню зерна урожаю 2012 року. Крім цього, Микола Безуглий відвідає поля та молочну ферму ТОВ «Агросервіс ЛТД». Також він поспілкується з журналістами.
Потім перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України візьме участь у Регіональній нараді з питань розвитку агропромислового виробництва та сільських територій Харківської області та зустрінеться з активом агропромислового комплексу Харківської області, щоб обговорити актуальні питання.