Увага! Оголошується акредитація!
![Увага! Оголошується акредитація! Увага! Оголошується акредитація!](/content/documents/616/61572/thumb-newsSpisok-190x120-5f83.jpg)
Завтра, 26 червня, о 14:00 у Олексіївській виправній колонії №25 (м. Харків, вул. Цезаря Кюї, 44) відбудеться спільна нарада з питання: «Залучення потенціалу підприємств та установ області в цільових, галузевих і регіональних програмах соціально-економічного розвитку міста Харкова та Харківської області, у виготовленні продукції для потреб підприємств різних форм власності та створення додаткових робочих місць для засуджених». Представникам ЗМІ, які бажають висвітлювати цю подію, прохання акредитуватися сьогодні, до 17:00. Дзвонити за телефоном: 700-03-31.