Михайло Добкін передав сільській лікарській амбулаторії с. Ватутіне нову стоматологічну установку
![Михайло Добкін передав сільській лікарській амбулаторії с. Ватутіне нову стоматологічну установку Михайло Добкін передав сільській лікарській амбулаторії с. Ватутіне нову стоматологічну установку](/content/documents/614/61389/thumb-newsSpisok-266x177-6cf2.jpg)
Сьогодні під час урочистого відкриття новозбудованого приміщення сільської лікарської амбулаторії з житлом для медичних працівників у с. Ватутіне голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін вручив завідувачці амбулаторії Ларисі Кузнєцовій паспорт на нову стоматологічну установку з компресором. Сільська лікарська амбулаторія обслуговує населення 2 сіл Ватутіне та Вільхуватка загальною кількістю 2 325 осіб, з них 435 дітей. На підзвітній території амбулаторії проживає 134 ветерана війни та 14 осіб, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС, і знаходяться на диспансерному обліку.