З території ПДП «Хімпром» вивезено 535,7 тонн непридатних пестицидів
![З території ПДП «Хімпром» вивезено 535,7 тонн непридатних пестицидів З території ПДП «Хімпром» вивезено 535,7 тонн непридатних пестицидів](/content/documents/611/61022/thumb-newsSpisok-190x120-2b82.jpg)
Як повідомляє перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Валентин Дулуб, робота із вивезення за межі Харківської області непридатних пестицидів продовжується. За його словами, станом на 15 травня з території ПДП «Хімпром» вивезено 535,7 тонн цих небезпечних речовин та продовжується перезатарювання залишку. Також Валентин Дулуб повідомив, що продовжується робота з перезатарювання та вивезення пестицидів в інших районах Харківської області. Так з Кегичівського району та м. Первомайський вивезено усі пестициди, а це складає 10 тонн, у Зміївському районі пестициди перезатарено повністю.
Всього станом на сьогодні з території області вивезено 545,7 тонн непридатних пестицидів та продовжується перезатарювання пестицидів у районах області та на ПДП «Хімпром».