Площа Свободи зібрала найкреативніших, найталановитіших і найбільш здібних людей. Михайло Добкін
![Площа Свободи зібрала найкреативніших, найталановитіших і найбільш здібних людей. Михайло Добкін Площа Свободи зібрала найкреативніших, найталановитіших і найбільш здібних людей. Михайло Добкін](/content/documents/610/60983/thumb-newsSpisok-190x120-1498.jpg)
Голова ХОДА Михайло Добкін у ході урочистостей на площі Свободи з нагоди свята «Випускник року» привітав випускників шкіл Харкова і області з вступом у доросле самостійне життя. «Площа Свободи зібрала найкреативніших, найталановитіших і найбільш здібних людей. Дорогі випускники! Я хочу побажати вам на вашій вже дорослій самостійній дорозі мирного неба, вірних супутників по життю і благословення від Господа Бога. Все інше ви вмієте, знаєте самі і досягнете самостійно. Зі святом! З випуском вас!», - з такими словами глава області звернувся до вчорашніх школярів. Також Михайло Добкін разом з Віце-прем'єр-міністром України - Міністром охорони здоров'я Раїсою Богатирьовою вручив кращим випускникам шкіл області сертифікати та цінні подарунки.