Михайло Добкін візьме участь у Київському міжконфесійному форумі
![Михайло Добкін візьме участь у Київському міжконфесійному форумі Михайло Добкін візьме участь у Київському міжконфесійному форумі](/content/documents/608/60756/thumb-newsSpisok-190x120-f50b.jpg)
Сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін візьме участь у міжнародній конференції «Назустріч змінам - роль релігії в сьогоднішньому світі. Виклики в демократії і світському суспільстві», яка відбудеться в Києві в рамках міжконфесійного форуму. Протягом 25-26 квітня в ході форуму релігійні і духовні лідери, політики, вчені та експерти обговорюватимуть актуальні проблеми релігії і віри. Зокрема, мова піде про значення віри в сучасному суспільстві і запобігання расизму та ксенофобії.