Протипожежна безпека на стадіоні Металіст у доброму стані
![Протипожежна безпека на стадіоні Металіст у доброму стані Протипожежна безпека на стадіоні Металіст у доброму стані](/content/documents/608/60740/thumb-newsSpisok-190x120-58ec.jpg)
Про це у ході засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив начальник Головного управління МНС України в Харківській області Павло Одарюк. «Протипожежна безпека на стадіоні Металіст перевірена. Вона там в нормальному стані. Крім цього, лавки, що знаходяться на стадіоні, були перевірені на токсичність. Вони також в нормі. Також перевірені шляхи евакуації зі стадіону», - сказав Павло Одарюк.