Михайло Добкін зустрівся з жителями Краснокутського району
![Михайло Добкін зустрівся з жителями Краснокутського району Михайло Добкін зустрівся з жителями Краснокутського району](/content/documents/606/60583/thumb-newsSpisok-190x120-fc3a.jpg)
Сьогодні під час робочої поїздки голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін зустрівся з жителями Краснокутського району. Обговорювалися питання підвищення заробітної плати працівникам бюджетної сфери, працевлаштування, видачі держактів на землю і проблеми у сфері житлово-комунального господарства. Також в ході зустрічі губернатор розповів присутнім про соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича.