Михайло Добкін провів особистий прийом громадян у Богодухівському районі
![Михайло Добкін провів особистий прийом громадян у Богодухівському районі Михайло Добкін провів особистий прийом громадян у Богодухівському районі](/content/documents/606/60565/thumb-newsSpisok-190x120-a277.jpg)
Сьогодні в ході робочої поїздки голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін провів особистий прийом громадян у Богодухівському районі. Зокрема, питання, з якими звернулися до нього жителі району, стосувалися будівництва системи водовідведення в м. Богодухів, будівництва полігону твердих побутових відходів, газифікації та передачі земельних ділянок від Міністерства оборони України територіальній громаді міста. Вирішення всіх названих проблем губернатор взяв під особистий контроль.