Підвищення соціальних стандартів, ініційоване Президентом України, можна назвати соціальною революцією. Михайло Добкін
![Підвищення соціальних стандартів, ініційоване Президентом України, можна назвати соціальною революцією. Михайло Добкін Підвищення соціальних стандартів, ініційоване Президентом України, можна назвати соціальною революцією. Михайло Добкін](/content/documents/600/59945/thumb-newsSpisok-190x120-56cb.jpg)
«Підвищення соціальних стандартів можна назвати соціальною революцією, оскільки ініціативи Президента України зачіпають величезну кількість мешканців нашої держави. Але будь-яке підвищення соціальних стандартів можливе лише при економічному зростанні і уважному аналізі економічних показників. За 2 роки з моменту обрання Президентом України Віктора Януковича було припинено падіння економіки країни, економічні процеси були стабілізовані, а сьогодні по ряду економічних показників спостерігається приріст. Це дає можливість говорити про підвищення соціальних стандартів», - зазначив сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.
Він також підкреслив, що такі серйозні ініціативи щодо підвищення соціальних гарантій і стандартів не стали несподіванкою для багатьох фахівців, оскільки є черговими кроками Президента України з виконання своєї передвиборчої програми.
За словами Михайла Добкіна, головний сенс цього кроку полягає у зміні філософії соціальної політики в країні.
«Мова йде про те, щоб чиновники на місцях не відстоювали інтереси держави, а ставили на перше місце інтереси людини. Людина не повинна оббивати пороги чиновницьких кабінетів для того, щоб отримати належні за законом соціальні гарантії. Випадки, коли людині необхідна допомога і підтримка держави, повинні моніторити і виявляти певні соціальні служби.
Ми повністю підтримуємо ініціативи Президента України. У другій декаді березня ми проведемо нараду з працівниками соціальних служб для того, щоб подивитися, яким чином буде видозмінюватися наша робота, а також, щоб окреслити головні проблеми, які ми повинні всі разом вирішити для виконання даної програми», - підкреслив голова ХОДА.