Ми повинні зробити все, щоб відстояти своє право реалізовувати продукцію на зовнішніх ринках. Михайло Добкін
![Ми повинні зробити все, щоб відстояти своє право реалізовувати продукцію на зовнішніх ринках. Михайло Добкін Ми повинні зробити все, щоб відстояти своє право реалізовувати продукцію на зовнішніх ринках. Михайло Добкін](/content/documents/598/59763/thumb-newsSpisok-190x120-0c45.jpg)
«Мені не дуже незрозуміла позиція тих, хто зараз ухвалює рішення про заборону ввезення українського сиру. Наші виробники сирів ще з 90-х років ХХ століття вважалися одними з найкращих. Звичайно, проходить час, змінюються технології, обладнання. Напевно в Росії вже досить розвинені підприємства молочно-переробної промисловості, але говорити сьогодні про те, що у нас неякісний сир, не можна. Тут справа, швидше за все, у недобросовісній конкуренції, і ми повинні зробити все, щоб відстояти своє право реалізовувати продукцію на зовнішніх ринках», - зазначив сьогодні Михайло Добкін.