Завдання влади - максимально наблизити якісну медичну допомогу до всіх жителів області
![Завдання влади - максимально наблизити якісну медичну допомогу до всіх жителів області Завдання влади - максимально наблизити якісну медичну допомогу до всіх жителів області](/content/documents/593/59281/thumb-newsSpisok-190x120-c805.jpg)
Як повідомив в ефірі програми «Час влади» голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, для харківської влади важливо наблизити якісну медичну допомогу до мешканців області. «Якщо порівняти рівень медичної допомоги в Харкові та якомусь віддаленому районі нашої області, то буде велика різниця. Тому завдання керівництва області дати людям можливість отримати якісну, а головне, професійну медичну допомогу», - зазначив Михайло Добкін.
За його словами, підвищення якості надання медичної допомоги - це завдання не одного року, але темпи, які набрала Харківська область, дають привід з дуже великим оптимізмом дивитися в майбутнє.