Віталій Алексейчук представив активу Богодухівського району нового керівника РДА
![Віталій Алексейчук представив активу Богодухівського району нового керівника РДА Віталій Алексейчук представив активу Богодухівського району нового керівника РДА](/content/documents/590/58911/thumb-newsSpisok-190x120-e38e.jpg)
Сьогодні заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук провів зустріч з активом Богодухівського району, під час якої представив нового голову райдержадміністрації Володимира Бєлого.
Також під час зустрічі Віталій Алексейчук намітив першочергові завдання для розвитку сільського господарства району.