Михайло Добкін взяв участь у «прямій» телефонній лінії «Слобідського краю»
![Михайло Добкін взяв участь у «прямій» телефонній лінії «Слобідського краю» Михайло Добкін взяв участь у «прямій» телефонній лінії «Слобідського краю»](/content/documents/588/58780/thumb-newsSpisok-190x120-796c.jpg)
Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін взяв участь у «прямій» телефонній лінії газети «Слобідський край», в ході якої відповів на численні запитання, що стосувалися підсумків розвитку Харківщини в цьому році. Повний варіант бесіди Михайла Марковича з читачами газети вийде друком завтра, в четвер 29 грудня, в черговому випуску «Слобідського краю».