Наступного року на Харківщині буде введена ліцензія на якість сільськогосподарських продуктів
![Наступного року на Харківщині буде введена ліцензія на якість сільськогосподарських продуктів Наступного року на Харківщині буде введена ліцензія на якість сільськогосподарських продуктів](/content/documents/585/58491/thumb-newsSpisok-190x120-7aef.jpg)
Про це під час спілкування з журналістами повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук. Він зазначив, що з наступного року буде введена ліцензія на якість сільськогосподарської продукції. Таким чином, вдасться вивести якість сільсько-господарської продукції на інший рівень. Крім цього, впровадження ліцензій є одним з етапів програми «Від виробника до покупця», яка реалізується в області. У її рамках у місті Харкові вже працюють сільськогосподарські ярмарки та встановлено молокомати.