Впровадження єдиного квитка запобіжить можливості надання незаконних послуг перевізниками
![Впровадження єдиного квитка запобіжить можливості надання незаконних послуг перевізниками Впровадження єдиного квитка запобіжить можливості надання незаконних послуг перевізниками](/content/documents/584/58314/thumb-newsSpisok-190x120-c7b7.jpg)
Про це в ході спільного засідання колегії Харківської обласної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області повідомив голова ХОДА Михайло Добкін. «Наближчим часом місто Харків у рамках проведення транспортної реформи введе єдиний електронний квиток. Після того, як ця система буде повністю апробована в місті, ми подивимося, як можна буде впровадити її в області. Це буде єдиним дієвим механізмом по запобіганню надання так званих незаконних послуг автоперевізниками», - зазначив губернатор Харківської області.