Між прикордонниками та районною владою Харківщини має бути повне розуміння
![Між прикордонниками та районною владою Харківщини має бути повне розуміння Між прикордонниками та районною владою Харківщини має бути повне розуміння](/content/documents/584/58304/thumb-newsSpisok-190x120-d80a.jpg)
Про це в ході спільного засідання колегії Харківської обласної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області сказав голова ХОДА Михайло Добкін. «Від роботи прикордонної служби залежить настрій сотні тисяч людей, які будуть автомобільним транспортом приїжджати у Харків через головний пункт пропуску. Якщо ви не встигнете в наступному році освоїти всі ті колосальні кошти, які виділяє держава на перебудову пункту переходу, буде дуже погано. Обсяг робіт проведено колосальний. Але роботи ще дуже багато. Повинно бути повне розуміння в роботі прикордонників з районною владою з приводу облаштування переходів через кордон. Без місцевої державної влади це питання вирішити складно», - зазначив губернатор області.