Харківська область розрахувалася за земельні та майнові паї майже на 100%
![Харківська область розрахувалася за земельні та майнові паї майже на 100% Харківська область розрахувалася за земельні та майнові паї майже на 100%](/content/documents/581/58066/thumb-newsSpisok-190x120-bd4b.jpg)
Як повідомив сьогодні на прес-конференції заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук, Харківська область майже на 100% розрахувалася за земельні та майнові паї. «Рівень розрахунків за земельні паї складає 97%, майнові – 98%. Такого показника не має жодна область в Україні», - підкреслив Віталій Алексейчук.