Я за те, щоб повернути змішану виборчу систему. Михайло Добкін.
![Я за те, щоб повернути змішану виборчу систему. Михайло Добкін. Я за те, щоб повернути змішану виборчу систему. Михайло Добкін.](/content/documents/581/58045/thumb-newsSpisok-190x120-6c06.jpg)
Відповідаючи на питання, якою має бути виборча система в Україні, глава Харківської ОДА Михайло Добкін відповів наступне: «Я обирався до Верховної Ради в 2002 році, коли діяла змішана виборча система. За своїм складом це був один з найсильніших парламентів за всю історію незалежної України. Швидше за все, цьому сприяла виборча система. Тому я за те, щоб повернути змішану виборчу систему, максимально вдосконаливши її. Я вкрай зацікавлений, щоб нове законодавство зробило неможливим існування різних лазівок, які раніше дозволяли впливати, хай і в малому ступені, на результати волевиявлення громадян».