Михайло Добкін перебуває з робочою поїздкою в Зачепилівському районі
![Михайло Добкін перебуває з робочою поїздкою в Зачепилівському районі Михайло Добкін перебуває з робочою поїздкою в Зачепилівському районі](/content/documents/581/58032/thumb-newsSpisok-190x120-4e92.jpg)
Сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін перебуває з робочою поїздкою в Зачепилівському районі. Протягом візиту він відкриє відбудований дошкільний навчальний заклад «Сонечко» Леб’язької сільської ради, візьме участь в урочистому відкритті відомчого будинку з квартирами для лікарів, огляне приміщення центральної районної лікарні, облаштоване для рентген-кабінету, і відвідає урочистості та святковий концерт з нагоди презентації оновленого Бердянського сільського будинку культури. Також Михайло Добкін проведе особистий прийом громадян і приділить увагу проблемам зачепилівців.