Молочне скотарство – це майбутнє для бізнесу
![Молочне скотарство – це майбутнє для бізнесу Молочне скотарство – це майбутнє для бізнесу](/content/documents/579/57827/thumb-newsSpisok-190x120-8d5a.jpg)
«Молочне скотарство – це майбутнє для бізнесу, ця продукція користується особливим попитом у населення. Це високорентабельний бізнес, за цим – майбутнє великих сільгосппідприємств», – зазначив під час обласного семінару-наради «Молочне скотарство. Стратегія розвитку», який відбувся сьогодні на базі ПСП «Родіна» Дворічанського району, заступник голови Харківської облдержадміністрації Віталій Алексейчук. «Завдання, яке поставлене Президентом України і губернатором, – розвивати тваринництво. Це пріоритетне завдання, і ми його будемо обов’язково виконувати. Треба робити все можливе щоб тваринництво розвивалося, щоб люди їли натуральну продукцію», – підкреслив він.